Türkiye’de ultrasonik teknolojisini tüm sektörlerde doğru ve bilinçli bir şekilde yaymaya çalışan firmamız, kurulduğu 2009 yılından beri tecrübeli kadrosu ve bilgi birikimiyle hizmete devam etmektedir.

2011 yılından itibaren de,yerli üretim makinalarımızla üreticinin yanındyız.
Bu süre zarfında 4 Tubitak projesi bitirmiş ve gerekli tüm belgelendirmelerimizi almış olmanın verdiği gururla yolumuza devam etmekteyiz.

Sonimak Ultrasonik plastik,teknik tekstil,otomotiv,nonwoven,medikal,ambalaj gibi büyüyen sektörlere ultrasonik kaynak,kesim ve dikiş teknolojisini adapte ederek firmalara tasarım, geliştirme ve üretim alanlarında yardımcı olmaya çalışmaktadır.

Sonimak müşterilerinin ultrasonik uygulama ve üretim ihtiyaçlarını karşılamakta ve onlara en iyi sonuca ulaştırmak için çözümler sunmaya kararlı bir şeklide devam etmektedir.

SONİMAK ULTRASONİK olarak sizlere teknolojik çözümlerinizde ihtiyaç duyulan plastik kaynak teknolojisi, sentetik tekstil kesim ve dikişleri, medikal tek kullanımlık malzeme, sarf malzeme üretimi gibi uygulamalar için makine üretim parkurlarını sağlamakta, her türlü yedek parça temininde bulunma((generator box,Converter (transducer),Sonotrode,(horn),roller vb)) ve satış sonrası hizmetlerini de en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Showroom’umuz da değişik ultrasonik makineler sergilemekte, yedek parça stok’u ile sürekli sizlere hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin numune çalışmalarını makinelerimizde birebir yapıp gerekli yatırımı bu sonuca göre kararlaştırmaktayız.

Standart makinelerin yetersiz kaldığı durumlarda ise ürüne özel makine parkurları dizayn edip makine yapmaktayız.

SONİMAK MAKİNA SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.